Vyhľadávanie

Kontakt

Pedikúra a Digitalízácia videokaziet.
Mäsiarská 50.
Košice
04001

Pedikúra
Mobil: 0949432145
0917854530
E-mail: majka170@azet.sk

Prepis videokaziet na DVD
Mobil:
0903898834

digitalizujemeto@gmail.com

                                 Naše služby:

 

   Digitalízácia videokaziet a kamerových kaziet


 

 Vlastníte videokazety Vhs alebo kamerové kazety VHS-C,Video8,Hi8,Digital8 z videonahrávkami z krstu vášho      dieťaťa,svadby,stužkovej  slávnosti,detskej oslavy,promócie,dovolenky,rodinnej oslavy alebo inej udalosti.Materiál na ktorom máte tieto videá uložené starne a stráca na kvalite: vznikajú rôzne šumy,tmavé miesta alebo sa videonahrávky na videokazetach úplne stratia.Okamžiky a spomienky uložené na týchto videákazetách sú pre Vás  vzácne a dôležité.

Ponúkame Vám digitalizáciu -čiže prepis Vaších videonahrávok z videokaziet Vhs a kamerových kaziet Video8,Hi8,Digital8 na DVD-digitálný  formát videozáznamu,ktorý nestráca  na kvalite  a vydrží dlho rokov.Hocikedy si DVD pozriete na dvd prehrávači alebo na počítači.Okrem toho videozáznam uchováte aj pre ďalšie generácie.Prepisujeme na značkových DVD rekordéroch,čím uchováme pôvodný záznam ako na videokazete avšak bez zdvojeného komprimovania( kockatenia obrazu).


 

Skenovanie fotografií.


 

Ponúkame Vám službu profesionálneho skenovania fotografií vo vysokom rozlíšení. Snímky skenujeme ručne na filmových skeneroch a po prevode do digitálnej podoby skeny napaľujeme na CD alebo DVD.

Skenujeme farebné aj čiernobiele fotografie do veľkosti A4 na matnom aj lesklom papieri.


 

Na naskenovaných fotografiách vykonávame korekciu zrnitosti, obnovu farieb, orezanie a otočenie snímku.


 

Skenovanie negatívov.


 

Ponúkame Vám službu profesionálneho skenovania vyvolaných negatívov vo vysokom rozlíšení. Snímky skenujeme ručne na filmových skeneroch a po prevode do digitálnej podoby skeny napaľujeme na CD alebo DVD.

Snímky nám môžete poslať vo zvitkoch po 24 alebo 36 snímkoch, alebo nastrihané na pásy po 6 aj menej snímkoch. V prípade, že snímky dodáte vo zvitkoch nastriháme Vám ich na pásy po 6 snímkov.

Na naskenovaných fotografiách vykonávame korekciu zrnitosti, obnovu farieb, orezanie a otočenie snímku.


 

Skenovanie diapozitívov.


 

Ponúkame Vám službu profesionálneho skenovania diapozitívov vo vysokom rozlíšení. Snímky skenujeme ručne na filmových skeneroch a po prevode do digitálnej podoby skeny napaľujeme na CD alebo DVD.Diapozitívy rozoberte a na digitalizáciu zašlite len samotné snímky bez rámikov.