Vyhľadávanie

Kontakt

Pedikúra
Mäsiarská 50.
Košice
04001

Digitalizácia videokaziet
Mobil:
0903898834
e-mail: digitalizujemeto@gmail.com
Pedikúra:
mobil:
0949432145
0917854530
e-mail:
majka170@azet.sk

digitalizujemeto@gmail.com

 

 

        Digitalízácia videokaziet a kamerových kaziet


 

 Vlastníte videokazety VHS alebo kamerové kazety 

VHS-C,Video8,Hi8,Digital8 alebo miniDV z rodinnými a inými videonahrávkami,napríklad: z krstu vášho dieťaťa,svadby,stužkovej  slávnosti,detskej oslavy,promócie,dovolenky,rodinnej oslavy alebo inej udalosti.

Materiál ( videokazety,kamerové kazety ),na ktorom máte tieto videonahrávky uložené časom starne a stráca na kvalite: vznikajú rôzne šumy,tmavé miesta alebo sa videonahrávky na videokazetach úplne stratia alebo inač poškodia.

Okamžiky a spomienky uložené na týchto videákazetách sú pre Vás  vzácne a dôležité. Chcete si tieto videonahrávky  uchovať na dlhe roky bez straty kvality a v digitalnej podobe.

Tak využijte naše služby:

Ponúkame Vám digitalizáciu -čiže prepis Vaších videonahrávok z videokaziet VHS,kamerových kaziet: Video8,Hi8,Digital8 a miniDV na DVD ( DVD-digitálný  formát videozáznamu ) (poprípade USB kľúč).Nahrávky na DVD médiu nestrácaju  na kvalite  a vydržia mnoho rokov.

 

Hocikedy si DVD pozriete na dvd prehrávači alebo na počítači.Okrem toho videozáznam uchováte aj pre ďalšie generácie.Prepisujeme na značkových DVD rekordéroch,čím uchováme pôvodný záznam ako na videokazete avšak bez zdvojeného komprimovania( kockatenia obrazu).


 

Skenovanie fotografií.


 

Ponúkame Vám službu profesionálneho skenovania fotografií vo vysokom rozlíšení. Snímky skenujeme ručne na filmových skeneroch a po prevode do digitálnej podoby skeny napaľujeme na CD alebo DVD.

Skenujeme farebné aj čiernobiele fotografie do veľkosti A4 na matnom aj lesklom papieri.


 

Na naskenovaných fotografiách vykonávame korekciu zrnitosti, obnovu farieb, orezanie a otočenie snímku.


 

Skenovanie negatívov.


 

Ponúkame Vám službu profesionálneho skenovania vyvolaných negatívov vo vysokom rozlíšení. Snímky skenujeme ručne na filmových skeneroch a po prevode do digitálnej podoby skeny napaľujeme na CD alebo DVD.

Snímky nám môžete poslať vo zvitkoch po 24 alebo 36 snímkoch, alebo nastrihané na pásy po 6 aj menej snímkoch. V prípade, že snímky dodáte vo zvitkoch nastriháme Vám ich na pásy po 6 snímkov.

Na naskenovaných fotografiách vykonávame korekciu zrnitosti, obnovu farieb, orezanie a otočenie snímku.


 

Skenovanie diapozitívov.


 

Ponúkame Vám službu profesionálneho skenovania diapozitívov vo vysokom rozlíšení. Snímky skenujeme ručne na filmových skeneroch a po prevode do digitálnej podoby skeny napaľujeme na CD alebo DVD.Diapozitívy rozoberte a na digitalizáciu zašlite len samotné snímky bez rámikov.