Vyhľadávanie

Kontakt


Pedikura

Mobil:

0949432145
0917854530

Digitalizacia videokaziet

Mobil:

0903898834

        

            Digitalízácia videokaziet a 

                kamerových kaziet.


Vlastníte videokazety VHS alebo kamerové kazety 

VHS-C,Video8,Hi8,Digital8 alebo miniDV 

z rodinnými a inými videonahrávkami,napríklad: z krstu vášho dieťaťa,svadby,stužkovej  slávnosti,detskej oslavy,promócie,dovolenky,rodinnej oslavy alebo inej udalosti.

Materiál ( videokazety,kamerové kazety ),na ktorom máte tieto videonahrávky uložené časom starne a stráca na kvalite: vznikajú rôzne šumy,tmavé miesta alebo sa videonahrávky na videokazetach úplne stratia alebo inač poškodia.

Okamžiky a spomienky uložené na týchto videákazetách sú pre Vás  vzácne a dôležité. Chcete si tieto videonahrávky  uchovať na dlhe roky bez straty kvality a v digitalnej podobe.

Tak využijte naše služby:

Ponúkame Vám digitalizáciu -čiže prepis Vaších videonahrávok z videokaziet VHS,kamerových kaziet: Video8,Hi8,Digital8 a miniDV na DVD ( DVD-digitálný  formát videozáznamu ) (poprípade USB kľúč).Nahrávky na DVD médiu nestrácaju  na kvalite  a vydržia mnoho rokov.

 

Hocikedy si DVD pozriete na dvd prehrávači alebo na počítači.Okrem toho videozáznam uchováte aj pre ďalšie generácie.Prepisujeme na značkových DVD rekordéroch,čím uchováme pôvodný záznam ako na videokazete avšak bez zdvojeného komprimovania( kockatenia obrazu)